kmw nieuws.jpg
12-02-2020

Kom naar de kindermuziekweek!

Tijdens de landelijke Kindermuziekweek van 27 maart tot 5 april 2020 is heel Nederland in de ban van muziek voor kinderen van 0 tot 12. Met concerten en voorstellingen overal in het land kan ieder kind van live muziek genieten, zowel op school, het kinderdagverblijf als in het theater, de muziekschool en concertzaal. 

En natuurlijk hebben wij ook leuke dingen op stapel! Zo kun je een gratis workshop Producer/Composer volgen, of kom je naar een pop, of klassiek concert van onze leerlingen. De concerten worden afgesloten met een Q&A waarbij je leerlingen en coaches de hemd van het lijf kunt vragen!

Volg een gratis workshop Producer/Composer 

Tijdens deze workshop op dinsdag 31 maart 2020 ontdek je hoe je muziek maakt met je computer. Ontdek nieuwe en spannende manieren van muziek maken! Opnemen en produceren op de laptop, experimenteren met ‘sound design’ en elektronische en akoestische geluiden bewerken tot een eigen compositie. meer informatie & aanmelden 


optreden popleerlingen mét Q&A

Het dak belooft er af te gaan tijdens de optredens van onze popsterren 12+ op 1 april 2020 in Jungle Amsterdam! Na afloop van het concert mag je de artiesten en hun coaches alles, echt alles, vragen! meer informatie


Excellence Concert mét Q&A

Wees welkom tijdens de Kindermuziekweek bij dit Excellence Concert! Op vrijdag 3 april geniet je van luchtige voorjaarsmuziek, gebracht door onze meest talentvolle leerlingen klassiek. meer informatie